Yeni Teknoloji Ürünü 3 Boyutlu Telefon Aktarıcı

Yeni Teknoloji Ürünü 3 Boyutlu Telefon Aktarıcı
13 Şubat 2019 15:49

Cep telefonundan üç boyutlu sinema izlemek isteyenler için hazırlanmış olan platform kolay kullanım olanağı sağlamaktadır.

Bulunduğunuz her ortamda crazy screen türkiye sayesinde üç boyutlu sinema izleme imkanı sağlamaktadır. Özel olarak hazırlanmış olan platform sayesinde üç boyutlu videoların yanı sıra normal videoları da üç boyutlu olarak izleme olanağı sağlamaktadır.
Pratik kullanımı sayesinde herhangi bir sorun yaşanmadan kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getirilmektedir. Akıllı telefon kullanıcıları açmış oldukları videoyu platform üzerinden üç boyutlu olarak izleyebilirler. Daha geniş ekranda 3D sinema keyfini yaşamak isteyenler için tercih edilecek platforma telefonun yerleştirilmesiyle videonun açılması sayesinde sorunsuz şekilde izleme olanağı sağlamaktadır. Android ve iOS kullanıcıları için her modele uyumludur.
Üç boyutlu sinema keyfini cep telefonu üzerinden büyük ekranda yaşamak isteyenler için tasarlanmış olan ürün akıllı telefon kullanıcılarının tercihi olmaktadır. Her model ile uyumlu olması sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Bulunduğunuz ortamlarda gözlüksüz dev ekranda üç boyutlu sinema izleme olanağı elde etmeniz için tasarlanmıştır. 12 inç ekranda 3D sinema keyfini yaşamanız için tasarlanmış olan ürün aynı zamanda gözlük kullanmanıza gerek kalmadan kullanılmaktadır. Crazy screen kullanımının sağladığı faydalar:
  • Üç boyutlu olarak hazırlanmış olan ekran koruyucu iki farklı renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Siyah veya ahşap renk seçeneği sayesinde kullanıcılar farklı renk seçenekleri arasından tercih yapabilirler.
  • Üç boyutlu olarak hazırlanmış olan standın ekran kısmı 12 inç genişliğindedir. Bu sayede videoların üç boyutlu olarak izlenmesini sağlamaktadır.
  • Android veya iOS kullanıcıları için her modele uyumlu olarak kullanılmaktadır.
  • Gözlük kullanmadan üç boyutlu sinema keyfini yaşamanıza olanak sağlamaktadır.
  • Yalnızca üç boyutlu filmlerin değil her videonun üç boyutlu olarak izlenmesini sağlamaktadır.
  • Ekran genişliği x yüksekliği; 25,2 × 13 cm
  • Stand genişliği x uzunluğu; 26 × 19 cm

Telefon üzerinden sinema izlemek isteyenlerin daha büyük ekranda üç boyutlu sinema keyfi yaşaması için hazırlanmış olan ürün geniş ekran özelliği sayesinde daha büyük ekranda 3D sinema izleme olanağı sağlamaktadır.
Stand için belirlenmiş olan fiyat seçeneği üzerinden satış yapılmaktadır. Büyük ekranda sinema keyfi yaşamak isteyenler için akıllı telefonlara uygun şekilde hazırlanmış olan ürün kısa süre için uygulanmakta olan indirimli fiyat seçeneği üzerinden satışa son olmaktadır. Ürünü satın almak isteyenler özellikle kampanya dahilinde bir ürün yerine iki ürün satın olarak daha uygun fiyat seçeneğinden faydalanabilirler.
Büyük ekranda üç boyutlu sinema keyfini yaşamak isteyenler için hazırlanmış olan crazy screen akıllı telefonlar ile uyumlu olarak kullanılmaktadır. Ürünü satın almak isteyenler internet üzerinden verilecek siparişler sayesinde kısa süre içerisinde ürüne sahip olabilirler. Güvenli alışveriş seçeneği ile https://chitofixkrem.com/ adresi üzerinden herhangi bir sorun ile karşılaşmadan vereceğiniz siparişler doğrultusunda ürün istediğiniz adrese kargo ile teslim edilmesini sağlamaktadır.
YORUM YAP

FACEBOOK


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masa Üstü Sürüme Geç