Ünal hoca haklı mı?

Ünal hoca haklı mı?
02 Aralık 2019 10:04

Ünal Karaman kısıtlı kadroyla ve üstelik onca sakat ve maç trafiğine rağmen İstanbul’un takımlarının önünde. İstanbul’un hocalarını koruyanlar Ünal’ı neden eleştiriyor ve Trabzonspor taraftarının önüne atıyor... Dünkü maçta Ünal hoca takıma geri çekilin mi dedi yoksa takım yorulduğu için mi çekildi. İkinci üçüncü golü bulacak pozisyonlar bulmadı mı. Ekuban’ı oyuna alan hoca korkak mı? 90. Dakikada gol gelmese bunlar mı konuşulacaktı yoksa derbi kaybetmeyen Ünal mı?

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman son dakikalarda yedikleri golle 1-1 berabere biten Galatasaray mücadelesini değerlendirdi. Trabzonspor'un fazla geriye çekildiği eleştirilerine sert yanıt veren Karaman, "Bazı insanların beyinlerine bir kez daha girsin diye söylüyorum, 17-18 oyuncum var benim, en azından sportif durumumuza saygı duysunlar. Hayal aleminde yaşamaya devam etsinler. Evet, yorulan oyuncular oldu, onların emeklerine saygı duyuyorum." şeklinde konuştu.

Ünal Karaman’ın maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamaları şu şekilde: 

90. dakikada gelen gol bizi üzdü. Oraya kadar getirdiğimiz bir maçta bu golü yememeliydik. Galatasaray takımı çok kaliteli oyunculara sahip, hata yaparsanız cezalandırırlar. 2-0 yapabilseydik bu durumlara düşmezdik. Geriye yaslanmak bizim oyun karakterimiz değil. Bazı insanların beyinlerine bir kez daha girsin diye söylüyorum, 17-18 oyuncum var benim, en azından sportif durumumuza saygı duysunlar. Hayal aleminde yaşamaya devam etsinler. Evet, yorulan oyuncular oldu, onların emeklerine saygı duyuyorum. Ekuban bile kaç maç sonra döndü. Öyle fiziksel kuvvet antrenmanla kolay kolay kazanılmıyor. Daniel Sturridge bile 33 gün sonra bizimle antrenman yapabildi. 

YORUM YAP

FACEBOOK


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masa Üstü Sürüme Geç