Tesettür Kap Modelleri

Tesettür Kap Modelleri
27 Eylül 2019 15:58

 

Tesettür kap modelleri hem bir dış giyim hem de üst giyim parçalarından bir tanesidir. Özellikle önü kapalı olan kaplar tunik mahiyetinde de kullanılarak işlevsel bir özelliğe büründürülmüştür. Yine bahar aylarında üzerimize giyecek bir şeyler aradığımızda tesettür kap modelleri imdadımıza yetişecektir. Bu modeller her ne kadar tesettürlü kadınlar için hazırlansa da uzun bir ceket arayışında olan her tarzdan kadına da hitap etmektedir.

Özellikle ilkbaharda kullanım için uygun olan keten modeller düğme detayları ile zenginleştirilmiştir. İç kısmına bir gömlek giyilerek kombine edebilir ve düğmelerinizi iliklemeden de kullanabilirsiniz. Keten kapların siyah, lacivert, kiremit rengi gibi farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Tek renk olan modellerin yanı sıra çizgili kumaşlardan üretilen kaplar da mevcuttur. Kap modellerinin boyutları diz üstündedir.

Tesettür Kap Fiyatları

Cloche tesettür kap modelleri kategorisinde sunmuş olduğu ürünleri titizlikle hazırlamıştır. İhtiyaca yönelik olarak tercih edebileceğiniz bu ürünlerin fiyatları da modellere göre değişiklik göstermektedir. https://www.cloche.com.tr/tesettur-kap-modelleri bağlantısı üzerinden fiyat detayı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUM YAP

FACEBOOK


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masa Üstü Sürüme Geç