Protestoyu kınama başkana yakışmadı

Protestoyu kınama başkana yakışmadı
05 Aralık 2019 11:10

Trabzon belediye başkanı Zorluoğlu’nun demokratik ve son derece yapıcı bir şekilde derdini anlatıp protesto eden muhtara sözleri tepki çekti. Belediye başkanının görevenin sorunları çözmek olduğu hatırlatıldı ve başkanının fevri davrandığı belirtildi

Akçaabatlı gazeteci Cemil Bıyıklı olayı yu şekilde değerlendirdi: 

YAYLACIK MUHTARI HAKAN KARANIN TEPKİSİ VE SONRASI

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu nun Akçaabat’ta Muhtarlarla yaptığı toplantıda söz hakkı alan Yaylacık Mahallesi Muhtarı Hakan Karan’ın Tiskinin Mahallesinde yaptığı çalışmalar sonrasında kırdığı yolarları yapmadığını fotoğraflarını vatsap üzerinden Başkanın kendisine bizzat yolladığını ne kendisinin nede Tiski müdürlerinin kale almadığını söyleyip siz beni dinlemiyorsanız bende sizi dinlemeyip sizi protesto ediyorum deyip salonu terk etmesinin ardından.

BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

Büyükşehir Belediye başkanı Murat Zorluoğlu bende onu kınıyorum dedi.

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI

Ak parti İlçe Başkanı A. Hüseyin Altıntepe ise yatırımların en çoğu Yaylacık Mahallesine yapıldığın ve Muhtarın Eski CHP ilçe başkanını kardeşi olduğunu dile getirip kınadığını söyledi. 
GELELİM BENİM YORUMUMA
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanını bende onu kınıyorum demesi hiçte hoş olmadı. Muhtarın tepkisi zamansız olabilir. Sonuçta sahsınla alakalı bir konu yok. Mahallesinin sorunlarını dile getirdi.Tiski Akçaabat’ta hazır bir şebeke aldı ve kırdığı hiçbir yolu yapmadı.
Akçaabat Trabzon’un en büyük 2. İlçesi bir zamanlan yumruğunu masaya vurduğu zaman Trabzonu sallıyordu. Şimdi ise her acıdan en garip İlçesi haline geldi. Bunu sorumlusu kim acaba.

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI

İlçe Başkanı A.Hüseyin Altıntepe ise Muhtarına destek çıkacağına eski bir siyasi parti İlçe başkanını kardeşi olduğunu ve kınadığını söylemesi hiçte hoş olmadı.Ne alakası varsa . Hani Akçaabat’ta birlik beraberlik.

MUHTARLAR VE DERNEKLER SAHİP CIKMADI.

Yaylacık Muhtarı Hakan Karanın bu çıkışından sonra söz alan bazı Muhtarlarda Hakan Karanı kınadıklarını yaptığının yanlış olduğunu dile getirmelerine doğrusu şaşırdım. Bundan sonra Mahallelerine daha fazla hizmet alacakları herhalde.Toplantıda bulunan 2. Muhtarlar Derneği Başkanının bu konulara sessiz kalmalarına pek anlam veremedim.

YORUM YAP

FACEBOOK


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masa Üstü Sürüme Geç