Ekrem İmamoğlu: "Milli Takımımızla gurur duyuyorum. NOKTA"

Ekrem İmamoğlu:
17 Haziran 2021 12:48

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Milli Takım'ın 2-0 kaybettiği Galler maçının ardından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Milli Takım'ın 2-0 kaybettiği Galler maçının ardından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. İmamoğlu, "Görüyorum ki, Milli Takım mağlup olunca bir sessizlik oluyor. A Milli Futbol Takımımızla gurur duyuyorum" dedi.

Türkiye A Milli Takımı, EURO 2020'in 2'nci maçında Galler'e 2-0 mağlup olarak tur şansını mucizelere bıraktı. Türkiye'nin mağlup olmasının ardından sosyal medyada milli takım futbolcuları ve Şenol Güneş'e yönelik çok sayıda eleştiriler paylaşım yapıldı.

İMAMOĞLU'NDAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Galler maçının ardından paylaşım yapanlardan biri de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu. İmamoğlu, milli takımın yenilgiye rağmen arkasında olduğunu belirterek, "Görüyorum ki, Milli Takım mağlup olunca bir sessizlik oluyor. A Milli Futbol Takımımızla gurur duyuyorum. Nokta" dedi.

İmamoğlu'nun paylaşımı, Milli Takımı EURO 2020'den önce ciddi oranda destekleyen ancak mağlubiyetlerin ardından destek paylaşımlarını bırakan kişilere eleştiri olarak yorumlandı.

YORUM YAP

FACEBOOK


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masa Üstü Sürüme Geç